Trine 2 to druga część multiplayerowej platformówki  przygodowo logicznej  o tym samym tytule . Wydana przez Frozenbyte w 2011 roku po sukcesie Trine. Tak jak w poprzedniej części wcielamy się w trójkę bohaterów: czarodzieja, złodziejkę i wojownika. Każde oczywiście ma różny wachlarz umiejętności, który w logiczny sposób będziemy musieli wykorzystać aby przechodzić kolejne etapy.  Gra wymaga od nas sprytu, zręczności  i logicznego myślenia. Co w przypadku Trine nie jest pustymi słowami. Sama fabuła toczy się wokół artefaktu o nazwie „Trine”  bohaterowie będą musieli przemierzyć wiele niebezpiecznych lokacji aby móc aby do niego dotrzeć a posiadają tylko dwa imiona jako wskazówki do jego odnalezienia .
Tytuł umożliwia grę lokalnie na jednym komputerze do 3 graczy. Jednak w Trine 2 została dodana nowa możliwość gry sieciowej.
Sam wygląd gry został utrzymany w 2D jednak tylko pozornie ponieważ wszystko zostało narysowane i stworzone w 3D. Gra jest ładniejsza od swojej poprzedniczki. Również kraina jaką przyjdzie nam przechodzić naprawdę jest przepięknie utrzymana w konwencji „fantasy”.

trine2