Trine 2 to druga część  platformówki o tym samym tytule(Trine). Gra niby klasyczna w swoim  gatunku, a jednak wymaga od nas pomyślunku jak cygan zasiłku. Gra definitywnie zasługuje na swoją sławę jest nie tylko przepiękna ale super spierdalaj ziemniaki obieracgrywalna. Wymaga sprytu i zręczności  jednocześnie.  Jak ktoś słabuje w jednej z tych rzeczy to nie polecam bo się  z sfrustruje jak przy obieraniu ziemniaków dla pułku wojska.  Każda z trzech postaci do wyboru posiada unikalny wachlarz umiejętności. Do wyboru mamy złodziejkę, maga i wojownika. Czyli można by rzec klasyka jeśli chodzi o gry osadzone w fantasy.

Sama historia toczy się wokół czegoś co się nazywa „trine” i nasi bohaterowie muszą ogarnąć temat w świecie przepełnionym goblinami  i pułapkami. Łatwo nie będzie.

Jeśli chodzi o sam multiplayer to oczywiście istnieje możliwość grania w 3 osoby na jednym komputerze bądź padach (zalecane) jednak w tej części twórcy dorzucili również możliwość grania przez internet. Gra polecana dla ludzi już z doświadczeniem i dla bardziej ogarniętej drugiej połówki.

trine2