Dobra to chyba najlepsza gra z drugą połówką (to też zależy jaką druga połówkę się ma) super kolorowa grafika i jest super grywalna i naprawdę nie trzeba specjalnie umieć grać. Gra raczej fabułę to ma szczątkową jeśli w ogóle. Ogólnie mamy zbieraninie postaci postaci ze wszystkich gier firmy SEGA więc prócz Sonica i jego kompanów wrogów itd. można napotkać np. małpę Amigo lub Joe Mushashi.

Gra się prosto można driftować co nam daje boosta. Zbieramy power up i rozwalamy przeciwników na mapie ,a jak nam da dobry Bóg to trafiamy coś się nazywa „All Star” i wtedy jesteśmy przez jakiś czas nie do zajechania.  Mapy są zróżnicowane o tyle ,że nasze pojazdy mogą się transformować w trakcie gry i np. jadąc drogą nagle zasuwamy po lawie lub lecimy odrzutowcem. Niby nic odkrywczego takie Mario Kart a jednak daje sporo radości.

Gra się mega przyjemnie i na padzie i na klawiaturze. Polecam ten tytuł każdemu kto nie mam pomysłu na niedzielne popołudnie z matką babką, żoną ,córka ,sąsiadką i kumplem który wiem ,że nie będziemy go podrywać.