Dobra to chyba najlepsza gra wyścigowa na 2 os do grania z drugą połówką  (to też zależy jaką druga połówkę się ma) super kolorowa grafika. Przy okazji jest super grywalna i naprawdę nie trzeba specjalnie umieć grać. Gra raczej fabułę to ma szczątkową jeśli w ogóle. Ogólnie mamy zbieraninie postaci postaci ze wszystkich gier firmy SEGA więc prócz Sonica i jego kompanów wrogów itp.. Można napotkać np. małpę Amigo lub Joe Mushashi.

Gra się prosto można driftować co nam daje boosta. Zbieramy power up i rozwalamy przeciwników na mapie, a jak nam da dobry Bóg to trafiamy coś się nazywa „All Star”. Wtedy jesteśmy przez jakiś czas nie do zajechania.  Mapy są zróżnicowane o tyle, że nasze pojazdy mogą się transformować w trakcie gry. W taki sposób jadąc drogą nagle zasuwamy po lawie lub lecimy odrzutowcem. Niby nic odkrywczego takie Mario Kart a jednak daje sporo radości.
Gra się mega przyjemnie i na padzie i na klawiaturze. Polecam ten tytuł każdemu kto nie mam pomysłu na niedzielne popołudnie z matką babką, żoną , córka, sąsiadką i kumplem który wiem, że nie będziemy go podrywać.