Seria Painkiller jest jedną z moich ulubionych. Nie wiem może przez to ,że painkiller_hell_damnation gry na split screenprzypomina trochę moją szkołę podstawową ? Tak czy siak trzeba ją trochę przedstawić.
Gra opowiada o typie o imieniu Daniel który trafił do zaświatów prosto w środek wojny piekła z niebem. Został wybrany do bycia zabójcą na usługach niebios, żeby odzyskać swoją ukochaną.  Pomaga mu nikt inny jak Ewa (ta Ewa) Teoretycznie niespecjalnie odkrywcza fabuła. Jednak cieszy jak się człowiek wkręci.
Sama rozrywka przenosi nas do starych dobrych gier typu DOOM czy Quake 2 gdzie nie było za dużo myślenia ani skakania. Jedyne co musimy robić to rozdrabniać hordy demonów prosto z piekła w fajnych lokacjach opartych na prawdziwych miejscach. Krótko mówiąc rozwałka na całego!
Sam Hell and Damnation jest tak jakby wzbogaconą i poprawioną graficznie pierwszą grą z serii z kontynuacją fabuły.
Co  jeszcze nowego  ?  W sumie nic po za możliwością grania na dwóch (gra na split screen).  Tu jednak nie powiem ,że tryb na dwóch urywa tyłek bo tak nie jest ale jednak mimo się sieka na podzielonym ekranie piekielne pomioty.

Polecam na długie jesienne wieczory każdemu kto lubi rozwałkę.
Da się grać na padach pomimo ,że to FPP.

Gra dla dwóch do ściągnięcia ->
http://oceanofgames.com/painkiller-hell-and-damnation-free-download/