Injustice to bijatyka jeden na jeden w której wcielamy się w postacie z gry na 2 osoby bijatyki Injustice Gods Among Uskomiksów DC comics takie  jak Superman, Batman, Joker, Catwoman, Lobo,  Wonder Woman.  Lokacje plansz również nawiązują komiksów znajdują się w nich np: Jaskinia Batmana czy też Twierdza Samotności.

Jesli chodzi o historię gry to jest dość pokręcona W alternatywnej rzeczywistości, Joker niszczy Metropolis  bronią jądrową, zabijając miliony ludzi,oszukuje Supermana i ten zabija Lois Lane i ich nienarodzone dziecko. Superman  zaskakuje Jokera i brutalnie morduje go podczas przesłuchania Batmana. I ustanawia nowy porządek świata. Wojna wynika między siłami reżimu Supermana i tych, sprzymierzył się z rebeliią Batmana. Po Pięć lat w wojnie, rebelianci odkrywają wszechświat Justice League, gdzie plan Jokera się nie udał i transportuje kilku jego super bohaterów (Wonder Woman, Aquaman, Green Arrow i Green Lantern) do ich świata, aby pomóc im w pokonaniu reżimu, przypadkowo teleportując też Jokera.

Gra jest oparta na silniku mortal kombat 9 i naprawde daje kupe frajdy nie tylko fanom świata DC comics. Do grania raczej zaleca się game pady.

gry na 2 osoby bijatyki Injustice Gods Among Usgry na 2 osoby bijatyki Injustice Gods Among Us