gimby_nie_znajo (2)Każdy kto miał pegazusa/nes’a pamięta double dragon. Legendarną bijatykę na 2 graczy. Jednak młodsi odbiorcy  mogą nie pamiętać jak się chodziło po planszach gdzie ilość pikseli dało się policzyć. Generalnie od tamtego czasu nie wiele się zmieniło. DD NEON serwuje nam dokładnie taki sam rodzaj rozrywki czyli chodzoną bijatykę 2D tym razem dorzucono nam jednak jakieś możliwości upgrade postaci i oczywiście lepsza grafikę. Kreacje postaci nawiązują do oryginału a dawka dystansu i poczucia humoru sprawia, że uśmiechniemy się do ekranu nie raz.

Sama historia jest dokładnie taka sama jak w poprzednich częściach mamy bliźniaków Billego i Jimmego o nazwisku Lee. Ktoś porywa ich dziewczynę i się zaczyna droga z ulic po samą przestrzeń kosmiczną. Wszystko z lekkim przymrużeniem oka oczywiście i mnóstwem odniesień do przeszłych części.

Szczerze mówiąc gra tylko na pady mogę kłamać, że jest inaczej ale to mija się z celem. To jeden z najlepszych tytułów z pod znaku beatem up  typowo na dwóch więc jest szczególnie warty polecenia. Nawet jeśli  nie graliście w poprzednie części.

Ściągnij grę dla dwóch graczy ->

https://chomikuj.pl/z.namcie1994/*e2*91*a2+Gry+PC/Double+Dragon+Neon+(2014)+*5bPC*5d

double_dragon