gimby_nie_znajo (2)Każdy kto miał pegazusa pamięta double dragon. Jednak młodsi odbiorcy (gimby nie znajo) mogą nie pamiętać jak się chodziło po planszach gdzie ilość pikseli dało się policzyć. Generalnie od tamtego czasu nie wiele się zmieniło. DD NEON serwuje nam dokładnie taki sam rodzaj rozrywki czyli chodzoną bijatykę 2D tym razem dorzucono nam jednak jakieś możliwości rozbudowy postaci i oczywiście lepsza grafikę. Na serio jedna z rzeczy które są tu fajne to akurat kreacje postaci i dobry humor.

Sama historia jest dokładnie taka sama jak w poprzednich częściach mamy bliźniaków Billego i Jimmego o nazwisku Lee  <-(jakie to oryginalne). Ktoś porywa ich dupeczkę i się zaczyna droga z ulic po sam kosmos. Wszystko z lekkim przymrużeniem oka oczywiście i mnóstwem odniesień do przeszłych części.

Szczerze mówiąc gra tylko na pady mogę kłamać ,że jest inaczej ale to mija się z celem. Czyli kupta pady i nie grajcie jak plebs na klawierze w to bo naprawdę nie warto. To za dobra gra.  To jeden z najlepszych tytułów na typowo na dwóch w jakie przyszło mi grać więc polecam szczególnie jeśli graliście z bratem/kumplem w poprzednie części.

Ściągnij grę dla dwóch graczy ->

https://www.skidrowreloaded.com/double-dragon-neon-reloaded/
 (ściąganie wymaga torrenta)

double_dragon